• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів

Торги не відбулися

8 586 240.00 UAH з ПДВ
Номер: ec8f24c8276f4110b7703df664a287e3
Внутрішній номер закупівлі: 29627271
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-011829-a   
Замовник: Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
Контактна особа: Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 8 586 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 16:01 - 28.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 16:01 - 01.07.2026 00:00
Аукціон: з 01.07.2026 14:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴8 586 240.00 послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів