-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки RENAULT D NARROW
Тендер Prozorro UA-2026-05-15-011548-a
Завершена
472 824.00
UAH з ПДВ
Номер:
779dbd0f76814da5a3db695cbd1ebcea
Внутрішній номер закупівлі:
29243262
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-15-011548-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Бранець +380443651928 branets.s.v@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
472 824.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.05.2026 15:58 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
15.05.2026 15:58 - 23.05.2026 00:00
Аукціон:
з 25.05.2026 12:08
Період кваліфікації:
23.05.2026 00:00 - 27.05.2026 11:26
Період завантаження договору:
02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴472 824.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки RENAULT D NARROW