-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007369-a
Завершена
7 155 200.00
UAH без ПДВ
Номер:
4168ab967b13494e8ab72902ce5c43a0
Внутрішній номер закупівлі:
29750459
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-007369-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 155 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 14:45 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 14:45 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 15:03
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 20.07.2026 09:34
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 155 200.00 послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів