-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки SsangYong
Тендер Prozorro UA-2026-06-18-012212-a
Завершена
1 178 224.00
UAH з ПДВ
Номер:
7b5a53b2fc214cf6a6b239227902b10f
Внутрішній номер закупівлі:
29585324
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-18-012212-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Віктор Шевченко +380443651928 by.victorov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 178 224.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.06.2026 16:27 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.06.2026 16:27 - 26.06.2026 00:00
Аукціон:
з 26.06.2026 15:08
Період кваліфікації:
26.06.2026 00:00 - 01.07.2026 14:08
Період завантаження договору:
07.07.2026 00:00 - 17.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 178 224.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів марки SsangYong