• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів

Завершена

14 897 496.00 UAH з ПДВ
Номер: 945d47c1602f487ba0787e33242dd104
Внутрішній номер закупівлі: 29583839
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-18-010732-a   
Замовник: Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
Контактна особа: Пономаренко Наталія +380443651928 nata031328@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 14 897 496.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.06.2026 15:39 - 23.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.06.2026 15:39 - 26.06.2026 00:00
Аукціон: з 26.06.2026 12:58
Період кваліфікації: 26.06.2026 00:00 - 07.07.2026 18:22
Період завантаження договору: 13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 897 496.00 Послуги з технічного обслуговування та ремонту службових транспортних засобів