-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на територ...×-
Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на території Міського молодіжного парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» по вул. Набережна Заводська, 53, м. Дніпро
- ID: UA-2026-09-03-014366-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30287704
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом, яка розташована за адресою: м. Дніпро,...×-
Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом, яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53. Коригування.
- ID: UA-2019-06-13-003529-b
- Дата створення : 13.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3479339
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт елементів благоустрою вул. Моніторна в районі буд. 2 та 19, а також ву...×-
«Капітальний ремонт елементів благоустрою вул. Моніторна в районі буд. 2 та 19, а також вул. Метробудівників в районі буд. 1,4,8 з малими архітектурними формами у м. Дніпро».1 черга вулиця Моніторна. Коригування 2. Додаткові роботи
- ID: UA-2018-12-05-004435-c
- Дата створення : 17.12.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2739563
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація («Капітальний ремонт елементів благоустрою ву...×-
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація («Капітальний ремонт елементів благоустрою вул. Моніторнав районі буд. 2 та 19, а також вул. Метробудівників в районі буд. 1, 4, 8 з малими архітектурними формами у м.Дніпро». Коригування. 1 черга. Вулиця Моніторна )
- ID: UA-2018-07-04-001638-a
- Дата створення : 04.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2246998
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Реконструкція спортивної споруд...×-
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53)
- ID: UA-2018-07-03-002973-a
- Дата створення : 03.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2246212
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
45453000-7-капітальний ремонт і реставрація « Капітальний ремонт системи освітлення парка...×-
45453000-7-капітальний ремонт і реставрація « Капітальний ремонт системи освітлення парка на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53 ». Коригування.
- ID: UA-2018-04-10-001399-a
- Дата створення : 23.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1907338
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-45453000-7-капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт системи освітл...×-
ДК 021:2015-45453000-7-капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт системи освітлення парка с улаштуванням системи відеоспостереження на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53. 10/02-2016-НЕО. Система зовнішнього освітлення.)
- ID: UA-2017-09-15-000105-c
- Дата створення : 15.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1234609
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
капітальний ремонт дитячої естради за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53 (14-1...×-
капітальний ремонт дитячої естради за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53 (14-11-АС)
- ID: UA-2017-07-04-002198-b
- Дата створення : 04.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1063254
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
капітальний ремонт системи освітлення парка с улаштуванням системи відеоспостереження на т...×-
капітальний ремонт системи освітлення парка с улаштуванням системи відеоспостереження на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53. 10/02-2016-НЕО. Система зовнішнього освітлення
- ID: UA-2017-07-04-002225-b
- Дата створення : 04.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1048088
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 018:2000-2112.5 майдани,тротуари та пішохідні зони (ДК 021:2015-45453000-7 капітальний...×-
ДК 018:2000-2112.5 майдани,тротуари та пішохідні зони (ДК 021:2015-45453000-7 капітальний ремонт і реставрація "Капітальний ремонт існуючих пішохідних доріжок та проїздів з установкою малих форм на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська,53"
- ID: UA-2017-02-08-001428-c
- Дата створення : 08.02.17
- Внутрішній номер закупівлі: 698411
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт тенісного корту №4 на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілл...×-
Капітальний ремонт тенісного корту №4 на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 53 (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013), (Капітальний ремонт – за кодом CPV ДК 021:2015 - 45453000-7)
- ID: UA-2016-11-03-000045-b
- Дата створення : 03.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 366910
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчику №2 на території Молодіжного парку відпочинку та...×-
Капітальний ремонт спортивного майданчику №2 на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 53 (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013), (Капітальний ремонт – за кодом CPV ДК 021:2015 - 45453000-7)
- ID: UA-2016-11-03-000185-b
- Дата створення : 03.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 330259
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт міні футбольного поля на території Молодіжного парку відпочинку та дозв...×-
Капітальний ремонт міні футбольного поля на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 53 (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013), (Капітальний ремонт – за кодом CPV ДК 021:2015 - 45453000-7)
- ID: UA-2016-11-03-000280-b
- Дата створення : 03.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 330232
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт тенісного корту №3 на території Молодіжного парку відпочинку та дозвіл...×-
Капітальний ремонт тенісного корту №3 на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 53 (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013), (Капітальний ремонт – за кодом CPV ДК 021:2015 - 45453000-7)
- ID: UA-2016-11-02-001898-b
- Дата створення : 02.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 322281
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт волейбольного поля на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілл...×-
Капітальний ремонт волейбольного поля на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська 53 (ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013), (Капітальний ремонт – за кодом CPV ДК 021:2015 - 45453000-7)
- ID: UA-2016-11-02-001754-b
- Дата створення : 02.11.16
- Внутрішній номер закупівлі: 322158
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР ЄДРПОУ: 30268758ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -