-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на території Міського молодіжного парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» по вул. Набережна Заводська, 53, м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2026-09-03-014366-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 19.09.26 00:00)
25 271 244.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
22
год
35
хв
50
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cb8da637db0245ebb0ae761bd307a0cd
Внутрішній номер закупівлі:
30287704
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-03-014366-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Хавило +380677324204, +380968303567, +380502534061 mparkdmr@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-molodizhne-tvorche-obednannya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
25 271 244.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
03.09.2026 18:17 - 16.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2026 18:17 - 19.09.2026 00:00
Період оскарження:
03.09.2026 18:17 - 16.09.2026 00:00
Аукціон:
з 21.09.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 271 244.00 Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на території Міського молодіжного парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» по вул. Набережна Заводська, 53, м. Дніпро