-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на території Міського молодіжного парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» по вул. Набережна Заводська, 53, м. Дніпро
Оголошено тендер
30 325 492.80
UAH
Номер:
8e470345937f4a1895ce9efaff010865
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-09-03-017716-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 325 492.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт футбольного поля із заміною штучного покриття, розташованого на території Міського молодіжного парку дозвілля і відпочинку «Новокодацький» по вул. Набережна Заводська, 53, м. Дніпро
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.09.2026 17:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНовокодацький
Сума30 325 492.80 UAH