-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
капітальний ремонт системи освітлення парка с улаштуванням системи відеоспостереження на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53. 10/02-2016-НЕО. Система зовнішнього освітлення
Тендер Prozorro UA-2017-07-04-002225-b
Торги відмінено
5 530 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 653.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 653.30 UAH
Номер:
3789f53ede0b4132bfc621d7936b3a48
Внутрішній номер закупівлі:
1048088
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-04-002225-b
Замовник:
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровськ, вул. Набережна Заводска, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлия Вороніна +380677697242 mparkdmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 530 660.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
27 653.30 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
27 600.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2017 16:39 - 28.07.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2017 16:39 - 07.08.2017 10:00
Аукціон:
08.08.2017 15:08 - 08.08.2017 15:29
Період кваліфікації:
з 08.08.2017 15:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
капітальний ремонт системи освітлення парка с улаштуванням системи відеоспостереження на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53. 10/02-2016-НЕО. Система зовнішнього освітлення
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.12.2017
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53
На карті
Інформація про скасування
Номер:
78001543c6174de8b9bca2eb7c6b708e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
У відповідності ч.1 ст.31 Закону замовник відміняє торги в разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
09.08.2017 15:56
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ООО НПП "Промэнергетика"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23944198
-
Контактна особа:
Анатолий Елисеев +380959400683 promenergetikadnepr@gmail.com
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, 49051, г. Днепр, ул. Винокурова, 1/120
Початкова пропозиція
5 317 970.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 317 970.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи
46
Скарги
0
ТОВ БУДПРОМЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
31596121
-
Контактна особа:
Садика Віктор Іванович +380562386947 budpromz@ukr.net
-
Адреса:
49051, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Винокурова
Початкова пропозиція
5 528 641.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
5 445 681.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи
30
Скарги
0