-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
капітальний ремонт системи освітлення парка с улаштуванням системи відеоспостереження на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53. 10/02-2016-НЕО. Система зовнішнього освітлення
Тендер Prozorro UA-2017-07-04-002225-b
Торги відмінено
5 530 660.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 27 653.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 27 653.30 UAH