-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
капітальний ремонт дитячої естради за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53 (14-11-АС)
Тендер Prozorro UA-2017-07-04-002198-b
Завершена
5 290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 450.00 UAH
Номер:
cb840703139f414eb96037a63626e1b7
Внутрішній номер закупівлі:
1063254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-07-04-002198-b
Замовник:
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровськ, вул. Набережна Заводска, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлия Вороніна +380677697242 mparkdmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 290 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26 450.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
26 450.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2017 16:33 - 15.07.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2017 16:33 - 25.07.2017 10:00
Аукціон:
26.07.2017 11:51 - 26.07.2017 12:18
Період кваліфікації:
26.07.2017 12:18 - 31.07.2017 15:05
Період завантаження договору:
31.07.2017 14:57 - 20.08.2017 14:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
капітальний ремонт дитячої естради за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53 (14-11-АС)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Компанія Платінум
Оскарження: 26.07.2017 12:18 - 11.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36441363
-
Контактна особа:
Коноваленко Олена Володимирівна +380563791085 e.konovalenko@inbox.ru
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. В. Дубініна, 14/44
Оскарження: 26.07.2017 12:18 - 11.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
4 790 372.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 500 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
31.07.2017 14:57
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "БК ОН ЛАЙН ДНІПРО"
Оскарження: 31.07.2017 14:57 - 11.08.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36573156
-
Контактна особа:
ТОВ "БК ОН ЛАЙН ДНІПРО" +380562318092 on-line_dnepr@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 49006 м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна,25
Оскарження: 31.07.2017 14:57 - 11.08.2017 00:00
Початкова пропозиція
4 649 431.75 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 599 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.07.2017 15:05
Документи
11
Скарги
0
ТОВ "Ассоциация ПМТО «Комплект»"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20225439
-
Контактна особа:
Ольга Куликова +380563703403 ass-kompl@ukr.net
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, ВУЛИЦЯ ПЛЕХАНОВА, будинок 18-Б
Початкова пропозиція
4 983 267.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 983 267.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
7a275108010f4c38a58d21bfe65d0b61
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-04-002198-b-b1
Постачальник:
ТОВ "БК ОН ЛАЙН ДНІПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36573156
-
Контактна особа:
ТОВ "БК ОН ЛАЙН ДНІПРО" +380562318092 on-line_dnepr@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 49006 м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна,25
Номер договору:
10-08/17
Сума договору:
4 599 900.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.08.2017 00:00 - 31.10.2018 00:00
Дата підписання:
15.08.2017 17:00
Статус:
Підписаний