-
Відкриті торги
-
КЕП
капітальний ремонт дитячої естради за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53 (14-11-АС)
4 599 900.00
UAH з ПДВ
Номер:
7a275108010f4c38a58d21bfe65d0b61
Ідентифікатор договору:
UA-2017-07-04-002198-b-b1
Постачальник:
ТОВ "БК ОН ЛАЙН ДНІПРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36573156
-
Контактна особа:
ТОВ "БК ОН ЛАЙН ДНІПРО" +380562318092 on-line_dnepr@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 49006 м. Дніпропетровськ, вул. Чичеріна,25
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
10-08/17
Дата підписання:
15.08.2017 17:00
Період дії договору:
15.08.2017 00:00 - 31.10.2018 00:00
Сума договору:
4 599 900.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 599 900.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
капітальний ремонт дитячої естради за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53 (14-11-АС)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.10.2018
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Набережна Заводська, 53
На карті