-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53)
Тендер Prozorro UA-2018-07-03-002973-a
Завершена
8 613 606.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 068.03 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 068.03 UAH
Номер:
2363f643a4bd4494987b22f7da65f8e1
Внутрішній номер закупівлі:
2246212
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-03-002973-a
Замовник:
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровськ, вул. Набережна Заводска, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Герман +380567884702 mparkdmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 613 606.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 068.03 UAH
Період уточнення:
03.07.2018 17:11 - 08.07.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
03.07.2018 17:11 - 18.07.2018 18:00
Аукціон:
19.07.2018 15:10 - 19.07.2018 15:31
Період кваліфікації:
19.07.2018 15:31 - 20.07.2018 12:49
Період завантаження договору:
19.07.2018 15:31 - 08.08.2018 15:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49068, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Набережна Заводська,53
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕХНОЦЕНТР "ХОЛОД"
Оскарження: 19.07.2018 15:31 - 31.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19314830
-
Контактна особа:
Андрей Федоров +380503846200 office@tch.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 37, офіс 108
Оскарження: 19.07.2018 15:31 - 31.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
8 613 606.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 570 537.97 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.07.2018 12:49
Документи
52
Скарги
0
ТОВ "ФІРМА ПОЛЮС-АЙС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40957682
-
Контактна особа:
Наталя Браунштейн +380975738276 natalibraun1@yahoo.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя,, ПРОСПЕКТ МАЯКОВСЬКОГО, будинок 3А, квартира 19
Початкова пропозиція
8 613 606.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 613 606.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
f29f516c00534fbe9dce7f1a919d3a51
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-03-002973-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОЦЕНТР "ХОЛОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19314830
-
Контактна особа:
Андрей Федоров +380503846200 office@tch.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 37, офіс 108
Номер договору:
С.300718
Сума договору:
8 570 537.97 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
06.08.2018 15:33
Статус:
Підписаний