-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53)
8 570 537.97
UAH з ПДВ
Номер:
f29f516c00534fbe9dce7f1a919d3a51
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-03-002973-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ТЕХНОЦЕНТР "ХОЛОД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19314830
-
Контактна особа:
Андрей Федоров +380503846200 office@tch.com.ua
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро,, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 37, офіс 108
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
С.300718
Дата підписання:
06.08.2018 15:33
Період дії договору:
06.08.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
8 570 537.97 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 570 537.97 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
49068, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул.Набережна Заводська,53
На карті