-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 018:2000-2112.5 майдани,тротуари та пішохідні зони (ДК 021:2015-45453000-7 капітальний ремонт і реставрація "Капітальний ремонт існуючих пішохідних доріжок та проїздів з установкою малих форм на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська,53"
Тендер Prozorro UA-2017-02-08-001428-c
Завершена
8 788 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 43 943.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 43 943.50 UAH
Номер:
a9c742205d564e108cb26f16e88fd5f6
Внутрішній номер закупівлі:
698411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-08-001428-c
Замовник:
МОЛОДІЖНЕ ТВОРЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Днепропетровськ, вул. Набережна Заводска, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлия Вороніна +380505381974 lenpark@mail.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
8 788 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
43 943.50 UAH
Період уточнення:
08.02.2017 13:48 - 19.02.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2017 13:48 - 01.03.2017 18:00
Аукціон:
02.03.2017 11:21 - 02.03.2017 11:48
Період кваліфікації:
02.03.2017 11:48 - 10.03.2017 09:49
Період завантаження договору:
09.03.2017 11:17 - 29.03.2017 11:17
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 018:2000-2112.5 майдани,тротуари та пішохідні зони (ДК 021:2015-45453000-7 капітальний ремонт і реставрація "Капітальний ремонт існуючих пішохідних доріжок та проїздів з установкою малих форм на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська,53"
×
-
ДК 018-2000:
2112.5 Майдани, тротуари та пішохідні зони
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2017
Місце постачання
49068, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, Набережна Заводська,53
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне Підприємство "Екстрем-Тюнінг"
Оскарження: 02.03.2017 11:48 - 18.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34883461
-
Контактна особа:
Заболотний Олег Александрович +380675235723 nitros2010@inbox.ru
-
Адреса:
49086, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ КРИШТОФА КОСИНСЬКОГО Д. 11
Оскарження: 02.03.2017 11:48 - 18.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
8 250 882.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 250 882.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.03.2017 11:41
Документи
17
Скарги
0
Приватне Підприємство "Елін Плюс"
Оскарження: 07.03.2017 11:41 - 20.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34588367
-
Контактна особа:
Смотрицкая Анна Владиславовна +380676300416 lanatyr@yandex.ru
-
Адреса:
49038, Украина, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ, ДНІПРО, ВУЛ БОБРОВА Д. 30
Оскарження: 07.03.2017 11:41 - 20.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
8 665 877.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 665 877.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
09.03.2017 11:17
Документи
10
Скарги
0
ДП "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА""
Оскарження: 09.03.2017 11:17 - 21.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308368
-
Контактна особа:
Виктория Кірюхіна +380978873530 v889@i.ua
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЗЬКА, будинок 1
Оскарження: 09.03.2017 11:17 - 21.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
8 768 481.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 768 481.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.03.2017 09:49
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
a021565f648245fdb0bc82039396a50a
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-08-001428-c-b1
Постачальник:
ДП "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА""
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308368
-
Контактна особа:
Виктория Кірюхіна +380978873530 v889@i.ua
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЗЬКА, будинок 1
Номер договору:
99409
Сума договору:
8 768 481.24 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
28.03.2017 13:00
Статус:
Підписаний