• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 018:2000-2112.5 майдани,тротуари та пішохідні зони (ДК 021:2015-45453000-7 капітальний ремонт і реставрація "Капітальний ремонт існуючих пішохідних доріжок та проїздів з установкою малих форм на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська,53"

8 768 481.24 UAH з ПДВ
Номер: a021565f648245fdb0bc82039396a50a
Ідентифікатор договору: UA-2017-02-08-001428-c-b1
Постачальник: ДП "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА""
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 99409
Дата підписання: 28.03.2017 13:00
Період дії договору: 28.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору: 8 768 481.24 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 8 768 481.24 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 018:2000-2112.5 майдани,тротуари та пішохідні зони (ДК 021:2015-45453000-7 капітальний ремонт і реставрація "Капітальний ремонт існуючих пішохідних доріжок та проїздів з установкою малих форм на території Молодіжного парку відпочинку та дозвілля, за адресою: м.Дніпро, вул.Набережна Заводська,53"
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2017
Місце постачання 49068, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, Набережна Заводська,53 На карті