• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом, яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53. Коригування.

Завершена

55 716 166.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 278 580.83 UAH
Номер: 447ac1f1277b486fae6397ba9c6abe69
Внутрішній номер закупівлі: 3479339
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-13-003529-b   
Замовник: Комунальне підприємство "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради
Контактна особа: Олена Хавило +380567884702 elenampdmr24@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 55 716 166.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 278 580.83 UAH
Період уточнення: 13.06.2019 19:24 - 18.06.2019 20:00
Період прийому пропозицій: 13.06.2019 19:24 - 28.06.2019 20:00
Аукціон: 01.07.2019 14:43 - 01.07.2019 15:04
Період кваліфікації: 01.07.2019 15:04 - 04.07.2019 15:48
Період завантаження договору: 01.07.2019 15:04 - 21.07.2019 15:04
Умови оплати:
виконання робіт - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом, яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53. Коригування.
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 49068, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Набережна Заводська,53 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДП "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА"

Оскарження: 01.07.2019 15:04 - 15.07.2019 00:00
Початкова пропозиція 55 709 858.81 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 709 858.81 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.07.2019 15:48
Документи 53
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАНА"
Початкова пропозиція 55 714 898.44 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
55 714 898.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 4c45e50505dd4774bab66d1cea2587be
Ідентифікатор договору: UA-2019-06-13-003529-b-a1
Постачальник: ДП "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА"
Номер договору: 18/19
Сума договору: 55 709 858.81 UAH з ПДВ
Сума договору: 46 424 882.35 UAH без ПДВ
Період дії договору: 18.07.2019 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 18.07.2019 15:55
Статус:
Виконаний
PDF
Договір № 18.19 від 18.07.2019.PDF
PDF
Дод.угода № 1 до Договору 18.19 віл 18.07.2019.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод.угода №2.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод. угода №4 до Договору 18.19 від 18.07.2019.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Дод. угода № 5 до договору № 18.19.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаток № 1 до Дод. угоди № 5.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
Додаткова угода № 6.PDF
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s