-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом, яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53. Коригування.
55 709 858.81
UAH з ПДВ
Номер:
4c45e50505dd4774bab66d1cea2587be
Ідентифікатор договору:
UA-2019-06-13-003529-b-a1
Замовник:
Комунальне підприємство "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
30268758
-
Контактна особа:
Олена Хавило +380567884702 elenampdmr24@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ДП "ВИРОБНИЧЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПІВДЕННИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ІМЕНІ О. М. МАКАРОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308368
-
Контактна особа:
Роман Закревський +380986575555 dneprstroyka@ukr.net
-
Адреса:
49008, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КРИВОРІЗЬКА, будинок 1
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
18/19
Дата підписання:
18.07.2019 15:55
Період дії договору:
18.07.2019 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
55 709 858.81 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 9 284 976.46 UAH)
Оплачено:
1 874 003.54 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 312 333.92 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція спортивної споруди зі штучним льодом, яка розташована за адресою: м. Дніпро, вул. Набережна Заводська, 53. Коригування.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
49068, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпро, вул. Набережна Заводська,53
На карті
Внесені зміни
- Зміна №1 Додаткова угода № 1 до Договору 18/19 від 18.19.2019
- Зміна №2 Дод.угода № 2 до Договору 18/19 від 18.07.2019 р.
- Зміна №3 Додаткова угода № 4 до Договору № 18/19 від 18 липня 2019 року
- Зміна №4 Додаткова угода № 5 до договору 18/19
- Зміна №5 Додаток № 1 до Дод. угоди № 5
- Зміна №6 Додаткова угода № 6
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
4535434f2319431298c422cb714901ab
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Виділення бюджетних асигнувань на 2019 рік
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 1 до Договору 18/19 від 18.19.2019
Дата внесення змін до договору:
18.07.2019 16:26
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9031f8975e1b4d6baecf2ec638f20950
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зміна календарного графіку виконання робіт на 2019-2021 р.р.
Номер додаткової угоди:
Дод.угода № 2 до Договору 18/19 від 18.07.2019 р.
Дата внесення змін до договору:
29.07.2019 12:08
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
15e70401cd0042bbb40cde3b3763a03a
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Сума кошторисних асигнувань на 2021 рік.
Зміна реквізитів.
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 4 до Договору № 18/19 від 18 липня 2019 року
Дата внесення змін до договору:
10.02.2021 12:44
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
1e85c388c1fb481e81ae1c0448cca4ce
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Зменьшення суми кошторисних асигнувань на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 5 до договору 18/19
Дата внесення змін до договору:
17.02.2021 14:57
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
e00c9943d00644a9851d8b5a1134d530
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Календарний графік виконаддя робіт
Номер додаткової угоди:
Додаток № 1 до Дод. угоди № 5
Дата внесення змін до договору:
17.02.2021 15:07
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7241ba1b4cc4408db986fcde480495af
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Збільшення суми кошторисних асигнувань на 2021 рік
Номер додаткової угоди:
Додаткова угода № 6
Дата внесення змін до договору:
04.03.2021 13:29
Статус:
Опубліковано