-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі літ. «У-2» за адресою: м. Дн...×-
Послуги з поточного ремонту покрівлі адміністративної будівлі літ. «У-2» за адресою: м. Дніпро
- ID: UA-2026-08-13-013212-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30083145
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з поточного ремонту покрівлі господарського складу «О-2» за адресою: м. Дніпро- ID: UA-2026-08-10-011628-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042929
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з поточного ремонту покрівлі гаражів літ. «В-1», «Е-1» та гаражних боксів «Г-1», «...×-
послуги з поточного ремонту покрівлі гаражів літ. «В-1», «Е-1» та гаражних боксів «Г-1», «Д-1», «Ж-1» за адресою: Дніпропетровська область
- ID: UA-2026-08-10-011636-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042924
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту фасаду гуртожитку № 1 літера «Д» за адресою: м. Київ- ID: UA-2026-07-08-011599-a
- Дата створення : 08.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29766308
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж за адресою: місто Київ- ID: UA-2026-07-07-011121-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29754182
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 30 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція системи теплопостачання з встановленням та приєднанням модульної газової кот...×-
Реконструкція системи теплопостачання з встановленням та приєднанням модульної газової котельні потужністю 2,2 МВт за адресою: м. Київ.
- ID: UA-2026-06-26-010318-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29667909
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з поточного ремонту приміщень №11-14 будівлі літ. "Б-1" за адресою: Одес...×-
послуги з поточного ремонту приміщень №11-14 будівлі літ. "Б-1" за адресою: Одеська область.
- ID: UA-2026-06-26-009779-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29667380
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщення четвертого поверху гуртожитку № 1 літера «Д» за адр...×-
Послуги з поточного ремонту приміщення четвертого поверху гуртожитку № 1 літера «Д» за адресою: м. Київ
- ID: UA-2026-06-26-008650-a
- Дата створення : 26.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29666271
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень складу- ID: UA-2026-06-23-007715-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29623286
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з аварійного ремонту частини будівлі- ID: UA-2026-05-19-008079-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29268767
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту приміщення адміністративного корпусу- ID: UA-2026-05-19-007821-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29268589
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту будівлі клубу літ. «Л-1» за адресою: Дніпропетровська область...×-
Послуги з поточного ремонту будівлі клубу літ. «Л-1» за адресою: Дніпропетровська область
- ID: UA-2026-05-14-014239-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29230793
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини приміщень будівлі гаража літера «К-1» за адресою: м. Д...×-
Послуги з поточного ремонту частини приміщень будівлі гаража літера «К-1» за адресою: м. Дніпро
- ID: UA-2026-05-08-010676-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29168310
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Додаткові роботи з капітального ремонту приміщень будівлі та покрівлі об'єкту- ID: UA-2026-05-05-015122-a
- Дата створення : 05.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29126514
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщень третього поверху гуртожитку №1 літ. "Д" за...×-
Послуги з поточного ремонту приміщень третього поверху гуртожитку №1 літ. "Д" за адресою: м. Київ
- ID: UA-2026-03-19-010683-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28663977
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -