-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
послуги з поточного ремонту приміщень №11-14 будівлі літ. "Б-1" за адресою: Одеська область.
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009779-a
Завершена
7 045 342.00
UAH з ПДВ
Номер:
4a84ed7350344da9820cdfc032981ec7
Внутрішній номер закупівлі:
29667380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-009779-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
7 045 342.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:37 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 15:37 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 11:36
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 07.07.2026 16:22
Період завантаження договору:
13.07.2026 00:00 - 23.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 045 342.00 послуги з поточного ремонту приміщень №11-14 будівлі літ. "Б-1" за адресою: Одеська область.