-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту приміщення четвертого поверху гуртожитку № 1 літера «Д» за адресою: м. Київ
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-008650-a
Завершена
4 806 585.00
UAH з ПДВ
Номер:
d755988ccccc4a6a8af47f237593f31a
Внутрішній номер закупівлі:
29666271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-008650-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 806 585.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 14:55 - 01.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 14:55 - 04.07.2026 00:00
Аукціон:
з 06.07.2026 13:04
Період кваліфікації:
04.07.2026 00:00 - 14.07.2026 10:45
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 806 585.00 Послуги з поточного ремонту приміщення четвертого поверху гуртожитку № 1 літера «Д» за адресою: м. Київ