-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту покрівлі гаражів літ. «К-1» за адресою: м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-005584-a
код ДК 021:2015: 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи»
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
1 116 203.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
20
хв
39
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
06f155176dec43f0a0bda35e58b7a553
Внутрішній номер закупівлі:
30238891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-005584-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Віктор Шевченко +380443651928 by.victorov@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 116 203.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 13:40 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 13:40 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 13:40 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 116 203.00 Послуги з поточного ремонту покрівлі гаражів літ. «К-1» за адресою: м. Дніпро