-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту фасаду гуртожитку № 1 літера «Д» за адресою: м. Київ
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011599-a
Завершена
1 496 502.00
UAH без ПДВ
Номер:
44f800ebe17846229892b45068c59aa4
Внутрішній номер закупівлі:
29766308
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011599-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Желєзний Костянтин +380443651928 100pa@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 496 502.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 19:07 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 19:07 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 14:42
Період кваліфікації:
16.07.2026 00:00 - 21.07.2026 12:38
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 496 502.00 Послуги з поточного ремонту фасаду гуртожитку № 1 літера «Д» за адресою: м. Київ