-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Реконструкція системи теплопостачання з встановленням та приєднанням модульної газової котельні потужністю 2,2 МВт за адресою: м. Київ.
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-010318-a
Завершена
8 015 692.00
UAH з ПДВ
Номер:
17c068825c034b62858da569b216a6b6
Внутрішній номер закупівлі:
29667909
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-26-010318-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Пономаренко Наталія +380443651928 nata031328@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
8 015 692.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 16:02 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
26.06.2026 16:02 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 14:29
Період кваліфікації:
17.07.2026 00:00 - 01.08.2026 19:47
Період завантаження договору:
07.08.2026 00:00 - 17.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 015 692.00 Реконструкція системи теплопостачання з встановленням та приєднанням модульної газової котельні потужністю 2,2 МВт за адресою: м. Київ.