-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж за адресою: місто Київ
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-011121-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 30 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 30 днів назад
10 741 855.00
UAH без ПДВ
Номер:
b18e11ce63fd47759849b534aa5d2fa5
Внутрішній номер закупівлі:
29754182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-011121-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Пономаренко Наталія +380443651928 nata031328@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
10 741 855.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 18:51 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 18:51 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 14:36
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 19:43
Період завантаження договору:
07.08.2026 00:00 - 17.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 741 855.00 Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж за адресою: місто Київ