-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою:...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
- ID: UA-2026-06-30-014576-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29697715
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Вінницького освітнього центру за адресою: м. Вінниця вул. Хмельн...×-
Поточний ремонт приміщень Вінницького освітнього центру за адресою: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 108
- ID: UA-2026-06-11-013585-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29515230
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою:...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
- ID: UA-2026-05-11-013735-a
- Дата створення : 11.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29185977
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 2 за...×-
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 2 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Данила Самойловича, буд. 12
- ID: UA-2026-05-01-007923-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29092440
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 1 за...×-
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 1 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 13
- ID: UA-2026-04-30-011260-a
- Дата створення : 30.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29083849
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охоро...×-
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. І. Франка, 43/1
- ID: UA-2025-10-22-014835-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26854897
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охоро...×-
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. Василя Цібере, 76
- ID: UA-2025-10-22-014792-a
- Дата створення : 22.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26854861
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в заклад...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров’я «Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня», за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
- ID: UA-2025-10-13-014319-a
- Дата створення : 13.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26736391
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в заклад...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров’я «Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради «Київська обласна дитяча лікарня», за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
- ID: UA-2025-09-30-010786-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26601919
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охоро...×-
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. І. Франка, 43/1
- ID: UA-2025-09-15-013671-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26438868
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охоро...×-
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. Василя Цібере, 76
- ID: UA-2025-09-15-013607-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26438802
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здо...×-
Поточний ремонт освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров’я обласне комунальне некомерційне підприємство "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" за адресою: Україна, 58023, Чернівецька обл., місто Чернівці, вул. Руська, будинок 207-А
- ID: UA-2025-08-28-010726-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26273846
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі о...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров'я Комунальне некомерційне підприємство «Чернігівська обласна дитяча лікарня» Чернігівської обласної ради за адресою: Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Пирогова, будинок 16 (Додаткові роботи)
- ID: UA-2025-08-15-005612-a
- Дата створення : 15.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26153147
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі о...×-
Поточний ремонт приміщень освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров’я «Комунальне підприємство «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради» за адресою: Волинська область, місто Луцьк, вулиця Загородня, будинок, 20 (додаткові роботи)
- ID: UA-2025-08-06-005782-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26066082
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі...×-
Поточний ремонт приміщення освітнього простору освітнього центру, розташованого в закладі охорони здоров'я "Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна дитяча лікарня" Тернопільської обласної ради" за адресою: Україна, 46023, Тернопільська обл., місто Тернопіль, вул. Академіка Сахарова, буд. 2
- ID: UA-2025-08-04-011464-a
- Дата створення : 04.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26046919
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ" ЄДРПОУ: 44672934ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -