-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83
Тендер Prozorro UA-2026-05-11-013735-a
Торги не відбулися
2 092 890.00
UAH з ПДВ
Номер:
c1aa0851c4024310aa3328f64312ae1c
Внутрішній номер закупівлі:
29185977
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-11-013735-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 092 890.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2026 18:00 - 16.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2026 18:00 - 19.05.2026 00:00
Аукціон:
з 19.05.2026 12:30
Період кваліфікації:
19.05.2026 00:00 - 03.06.2026 17:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 092 890.00 Поточний ремонт приміщень освітнього простору Київського освітнього центру № 3 за адресою: 08150, Україна, Фастівський р-н, Київська обл., місто Боярка, вулиця Хрещатик, будинок, 83