-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Вінницького освітнього центру за адресою: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 108
Тендер Prozorro UA-2026-06-11-013585-a
Завершена
1 400 986.00
UAH з ПДВ
Номер:
d58c9d6cb83d49499816699ef823ca9b
Внутрішній номер закупівлі:
29515230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-11-013585-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 400 986.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.06.2026 18:05 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2026 18:05 - 19.06.2026 00:00
Аукціон:
з 19.06.2026 12:20
Період кваліфікації:
19.06.2026 00:00 - 19.06.2026 17:49
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 400 986.00 Поточний ремонт приміщень Вінницького освітнього центру за адресою: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 108