-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Вінницького освітнього центру за адресою: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 108
Оголошено тендер
1 400 986.00
UAH
Номер:
7cb762c0a6d94f7ab4fed322f72fb14d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-11-016837-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 400 986.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщень Вінницького освітнього центру за адресою: м. Вінниця вул. Хмельницьке шосе, 108
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.06.2026 17:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд, кошти благодійної фінансової допомоги, інші не заборонені законодавством джерела фінансування.
Сума1 400 986.00 UAH