• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. І. Франка, 43/1

Завершена

516 092.00 UAH без ПДВ
Номер: 4a12de6a6d174101a9a2dd2cb0545229
Внутрішній номер закупівлі: 26854897
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-22-014835-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
Контактна особа: Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено конкурентні торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі, в тому числі за лотом. Закупівля: UA-2025-09-15-013671-a
Очікувана вартість: 516 092.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. І. Франка, 43/1
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 20.11.2025
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, Мукачеве, вул. І. Франка, 43/1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВАЛЬО АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА
Ціна пропозиції 516 092.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2025 17:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: f4c5867d0ded464ba7f83544eb6b311e
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-22-014835-a-b1
Постачальник: ВАЛЬО АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА
Номер договору: 114
Сума договору: 516 092.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 17.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний
docx
Договір Мукачево Франка 43-1 (1).docx
rtf
Додаток 2 Франка.rtf
pdf
Договір Франка.pdf
docx
Додаток 1 Франка 43-1 .docx
pdf
Додаткова угода Nº 1 до Договору 114.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s