• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. Василя Цібере, 76

Завершена

266 250.00 UAH без ПДВ
Номер: 0bc5f0f8a8484a32a34e31a4ebd01aca
Внутрішній номер закупівлі: 26854861
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-22-014792-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
Контактна особа: Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено конкурентні торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі, в тому числі за лотом. Закупівля: UA-2025-09-15-013607-a
Очікувана вартість: 266 250.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень освітній простір освітнього центру, розташований в закладі охорони здоров'я “Комунальне некомерційне підприємство “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради, за адресою: Закарпатська обл., місто Мукачево, вул. Василя Цібере, 76
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 10.11.2025
Місце постачання 89600, Україна, Закарпатська область, Мукачеве, вул. Василя Цібере, 76 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ВАЛЬО АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА
Ціна пропозиції 266 250.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2025 17:20
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6d1718da3e154b53a9cc0ecc4123c0da
Ідентифікатор договору: UA-2025-10-22-014792-a-a1
Постачальник: ВАЛЬО АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА
Номер договору: 115
Сума договору: 266 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.10.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 17.10.2025 00:00
Статус:
Виконаний
docx
Договір Мукачево Цібере (1).docx
rtf
Додаток 1 Цібере.rtf
rtf
Додаток 2 Цібере.rtf
pdf
Договір Цібере.pdf
pdf
дод уг 1 07.11.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода Nº 2 до Договору 115.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s