-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 1 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 13
Тендер Prozorro UA-2026-04-30-011260-a
Завершена
990 132.16
UAH з ПДВ
Номер:
0524026b753845af8f0fc45b8ef2ba30
Внутрішній номер закупівлі:
29083849
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-30-011260-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
990 132.16 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.04.2026 18:17 - 05.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.04.2026 18:17 - 08.05.2026 00:00
Аукціон:
08.05.2026 15:42 - 08.05.2026 16:11
Період кваліфікації:
08.05.2026 16:11 - 13.05.2026 17:16
Період завантаження договору:
19.05.2026 00:00 - 29.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴990 132.16 Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 1 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 13