-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 1 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 13
Оголошено тендер
990 132.16
UAH
Номер:
3176dddec0a94d919814cbb538f4e952
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-04-30-013774-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
990 132.16 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 1 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Космічна, буд. 13
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.04.2026 18:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд, кошти благодійної фінансової допомоги, інші не заборонені законодавством джерела фінансування.
Сума990 132.16 UAH