-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 2 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Данила Самойловича, буд. 12
Тендер Prozorro UA-2026-05-01-007923-a
Завершена
539 541.53
UAH з ПДВ
Номер:
fd34221d56e14cbebd17a53834b1ef62
Внутрішній номер закупівлі:
29092440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-01-007923-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44672934
-
Адреса:
01135, Україна, м. Київ, пр-т Берестейський, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вареник Лариса 380672602957 varenyk-l@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
539 541.53 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.05.2026 14:17 - 06.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
01.05.2026 14:17 - 09.05.2026 00:00
Аукціон:
11.05.2026 14:25 - 11.05.2026 14:48
Період кваліфікації:
11.05.2026 14:48 - 14.05.2026 15:30
Період завантаження договору:
20.05.2026 00:00 - 30.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴539 541.53 Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 2 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Данила Самойловича, буд. 12