• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 2 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Данила Самойловича, буд. 12

Оголошено тендер

539 541.53 UAH
Номер: e543fce6fde645f09b8eeaa9a3243019
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-05-01-009344-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ШКОЛА СУПЕРГЕРОЇВ"
Очікувана вартість: 539 541.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення освітнього простору Дніпропетровського освітнього центру № 2 за адресою: Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Данила Самойловича, буд. 12
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.05.2026 13:40

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписСпеціальний фонд, кошти благодійної фінансової допомоги, інші не заборонені законодавством джерела фінансування.
Сума539 541.53 UAH