-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Варась...×-
Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
- ID: UA-2026-09-02-000480-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30259389
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Варась...×-
Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
- ID: UA-2026-06-30-012090-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29695259
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за а...×-
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56. Додаткові послуги
- ID: UA-2025-12-25-014316-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27770211
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адре...×-
Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
- ID: UA-2025-09-18-005646-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26476009
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт класної кімнати (ресурсної) і класу хореографії Вараського ліцею №2 Варась...×-
Поточний ремонт класної кімнати (ресурсної) і класу хореографії Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
- ID: UA-2025-09-18-005145-a
- Дата створення : 18.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26475507
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою:...×-
Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56
- ID: UA-2025-08-20-009369-a
- Дата створення : 20.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26193889
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за а...×-
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56
- ID: UA-2025-07-14-006779-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25871494
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адре...×-
Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
- ID: UA-2025-06-23-011483-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25686927
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати (ресурсної) і класу хореографії Вараського ліцею №2 Варась...×-
Поточний ремонт класної кімнати (ресурсної) і класу хореографії Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
- ID: UA-2025-06-23-011325-a
- Дата створення : 23.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25686687
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою:...×-
Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
- ID: UA-2025-06-16-006766-a
- Дата створення : 16.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25612144
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вбиралень (туалетів) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресо...×-
Поточний ремонт вбиралень (туалетів) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: мкрн. Будівельників, 56, м. Вараш, Вараський район, Рівненська область
- ID: UA-2024-08-05-007609-a
- Дата створення : 05.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22231391
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради ЄДРПОУ: 33451143ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -