-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати (ресурсної) і класу хореографії Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-011325-a
Завершена
909 656.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 096.56 UAH
мін. крок: 1% або 9 096.56 UAH
Номер:
8d14895c51804d0e88380aae29e2b05d
Внутрішній номер закупівлі:
25686687
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-23-011325-a
Замовник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирончук Софія Василівна +380679557009 golovata_lyceum2@ukr.net http://zzso2.varash.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
909 656.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2025 16:19 - 28.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2025 16:19 - 01.07.2025 08:00
Аукціон:
02.07.2025 15:08 - 02.07.2025 15:31
Період кваліфікації:
02.07.2025 15:31 - 08.07.2025 11:08
Період завантаження договору:
14.07.2025 00:00 - 24.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴909 656.00 Поточний ремонт класної кімнати (ресурсної) і класу хореографії Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56