-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт класної кімнати (ресурсної) і класу хореографії Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-011325-a
Завершена
909 656.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 096.56 UAH
мін. крок: 1% або 9 096.56 UAH
Період уточнення:
23.06.2025 16:19 - 28.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим