-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Тендер Prozorro UA-2025-06-23-011483-a
Завершена
422 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 224.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 224.00 UAH
Номер:
dfaf65e0b290465883f03760d3db192f
Внутрішній номер закупівлі:
25686927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-23-011483-a
Замовник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирончук Софія Василівна +380679557009 golovata_lyceum2@ukr.net http://zzso2.varash.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
422 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2025 16:20 - 28.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
23.06.2025 16:20 - 01.07.2025 08:00
Аукціон:
02.07.2025 12:49 - 02.07.2025 13:12
Період кваліфікації:
02.07.2025 13:12 - 08.07.2025 11:04
Період завантаження договору:
14.07.2025 00:00 - 24.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴422 400.00 Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56