• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56

Оголошено тендер

422 400.00 UAH
Номер: 3bb7c827e9cb41ebb5e66e0af167c8cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-23-014109-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Замовник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Очікувана вартість: 422 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 23.06.2025 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт спортивної дитячої зали Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума422 400.00 UAH