• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56

Завершена

500 000.00 UAH з ПДВ
Номер: cbf81367c3c740dc930db38c0e94621b
Внутрішній номер закупівлі: 29695259
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-012090-a   
Замовник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Контактна особа: Боришкевич Вікторія Анатоліївна +380977002002 golovata_lyceum2@ukr.net http://zzso2.varash.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:12 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:12 - 08.07.2026 08:00
Аукціон: з 09.07.2026 15:52
Період кваліфікації: 08.07.2026 08:00 - 08.07.2026 11:11
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴500 000.00 Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56