• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 59af53f99f1c46829194b448284486c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-013914-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Замовник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт кабінету біології (№ 170), кабінету біологічної лабораторії (№ 171) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 30.06.2026 15:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума500 000.00 UAH