-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-006766-a
Завершена
746 156.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 461.57 UAH
мін. крок: 1% або 7 461.57 UAH
Номер:
f38bb3e164cf4c7896b06df6c48c959a
Внутрішній номер закупівлі:
25612144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-06-16-006766-a
Замовник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирончук Софія Василівна +380679557009 golovata_lyceum2@ukr.net http://zzso2.varash.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
746 156.69 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.06.2025 13:49 - 21.06.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
16.06.2025 13:49 - 24.06.2025 08:00
Аукціон:
з 25.06.2025 13:50
Період кваліфікації:
24.06.2025 08:00 - 24.06.2025 15:10
Період завантаження договору:
30.06.2025 00:00 - 10.07.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴746 156.69 Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56