-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Тендер Prozorro UA-2025-06-16-006766-a
Завершена
746 156.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 461.57 UAH
мін. крок: 1% або 7 461.57 UAH
Період уточнення:
16.06.2025 13:49 - 21.06.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим