• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56

Оголошено тендер

746 156.69 UAH
Номер: f6a63fc059a14dda99dea8b911734d0b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-06-16-008258-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Замовник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Очікувана вартість: 746 156.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 16.06.2025 13:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщення їдальні Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, місто Вараш, мікрорайон Будівельників, будинок 56
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума746 156.69 UAH