-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вбиралень (туалетів) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: мкрн. Будівельників, 56, м. Вараш, Вараський район, Рівненська область
Тендер Prozorro UA-2024-08-05-007609-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
1e503784f7354c2491ee9a68caae8713
Внутрішній номер закупівлі:
22231391
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-05-007609-a
Замовник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирончук Софія Василівна +380679557009 golovata_lyceum2@ukr.net http://zzso2.varash.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2024 14:53 - 10.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2024 14:53 - 13.08.2024 12:00
Період кваліфікації:
13.08.2024 12:00 - 14.08.2024 15:41
Період завантаження договору:
20.08.2024 00:00 - 30.08.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Поточний ремонт вбиралень (туалетів) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: мкрн. Будівельників, 56, м. Вараш, Вараський район, Рівненська область