-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вбиралень (туалетів) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: мкрн. Будівельників, 56, м. Вараш, Вараський район, Рівненська область
Оголошено тендер
1 000 000.00
UAH
Номер:
258564c3e43446b69008931dbcc70e36
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-05-009098-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт вбиралень (туалетів) Вараського ліцею № 2 Вараської міської ради за адресою: мкрн. Будівельників, 56, м. Вараш, Вараський район, Рівненська область
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
05.08.2024 14:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 000 000.00 UAH