• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56

Завершена

916 732.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 167.32 UAH
Номер: ae35a74515464a41963f2903dcb661b4
Внутрішній номер закупівлі: 25871494
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-14-006779-a   
Замовник: Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
Контактна особа: Мирончук Софія Василівна +380679557009 golovata_lyceum2@ukr.net http://zzso2.varash.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 916 732.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.07.2025 14:32 - 20.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 14.07.2025 14:32 - 23.07.2025 08:00
Аукціон: з 24.07.2025 11:39
Період кваліфікації: 23.07.2025 08:00 - 23.07.2025 15:16
Період завантаження договору: 29.07.2025 00:00 - 08.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴916 732.00 Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56