-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56
Оголошено тендер
916 732.00
UAH
Номер:
5231d47fecb54fdea92e248ccb06fa80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-07-14-008099-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Вараський ліцей №2 Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33451143
-
Адреса:
34401, Україна, Рівненська область, Вараш, Україна, Рівненська обл.,Вараський р-н, м.Вараш, м-н.Будівельників, 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
916 732.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.07.2025 14:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяВараш
Сума916 732.00 UAH