-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт санітарно-технічних вузлів Вараського ліцею №2 Вараської міської ради за адресою: 34401, Україна, Рівненська обл., Вараський р-н, м. Вараш, м-н Будівельників, буд. 56
Тендер Prozorro UA-2025-07-14-006779-a
Завершена
916 732.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 167.32 UAH
мін. крок: 1% або 9 167.32 UAH
Період уточнення:
14.07.2025 14:32 - 20.07.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим